CNC operátor – strojárska výroba Prešov!

Lokalita: Prešov, Slovensko

Pracovná pozícia: CNC operátor

Druh pracovného pomeru: TPP

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: Od 740 EUR/mesiac + 100 EUR (bonus za dochádzku a kvalitu) po 3. mesiacoch možnosť navýšenia mzdy (brutto)

Termín nástupu: dohodou

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluhu CNC strojov v strojárenskej výrobe (sústruh, fréza, brúska)
  • výroba ložiskových reduktorov
  • práca v sériovej výrobe

Zamestnanecké výhody, benefity

  • základná mzda od 740 Eur/mes.
  • 60 EUR dochádzkový bonus (dochádzka, disciplína a BOZP)
  • 40€ bonus za kvalitu práce
  • príplatky za zmennosť
  • príplatky za sťažené prostredie
  • dlhodobé stabilné zamestnanie
  • možnosť prestupu do kmeňového stavu
  • možnosť práce nadčas + príplatky v noci, nadčas, víkend
  • práca v 12hod. zmenách

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské bez maturity, stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • predchádzajúce skúsenosti s prácou na CNC strojoch (sústruh, fréza, brúska) výhodou
  • orientácia v technických výkresoch a práca s meradlami VÝHODOU, nie PODMIENKOU
  • hľadáme kandidátov s chuťou pracovať a učiť sa

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Petra Špilárová

Telefón

+421 902 918 368

petra.spilarova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem