Inštalatér

Lokalita: Kabelsketal

Pracovná pozícia: Inštalatér

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: 14€ / hod. v čistom

Termín nástupu: ihneď

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:

  • inštalatérske práce: zhotovovanie, montáž, opravy a rekonštrukcia vodovodných, plynovodných a kanalizačných potrubí a s nimi spojenými zariadeniami (batérie, ventily, vane, drezy, wc, plynové spotrebiče)
  • čistenie a revízia odpadu a kanalizácie
  • práca na 2 zmeny
  • práca na trvalý pracovný pomer na českú prac. zmluvu
  • týždenné zálohy, výplata mesačne
  • ubytovanie zabezpečené – zdarma

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Jazykové znalosti:

Nemecký jazyk Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • nemecký jazyk na úrovni A2/B1
  • vlastné auto – keďže ubytovanie je vzdialenejšie od práce (príspevok na dochádzanie do práce)
  • skúsenosť na podobnej pozícii je podmienkou
  • záujem o dlhodobú prácu v Nemecku (nejde o prácu na turnusy)
  • flexibilita

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Mgr. Michaela Plevková

Telefón

+421 902 918 369

michaela.plevkova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem