Montážny zámočník

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Pracovná pozícia: Operátor montáže

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďaľšie odmeny: od 850 €

Termín nástupu: Nástup - ihneď

Termín ukončenia výberového konania: 31.1.2019

Informácie o pracovnom mieste:

Baví Vás spoznávať nové krajiny a ešte pritom pekne zarobiť? Tak ste na správnom mieste! Ponúkame Vám nenáročnú prácu doma i v zahraničí.

Nástupný plat od 850 € (k základnej mzde 650 € naviac mesačný dochádzkový, výkonnostný a individuálny bonus 200€)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • príprava montážnych dielov podľa dokumentácie
  • zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky
  • vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov
  • práca s dokumentáciou a s príslušnou výrobnou objednávkou

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • ubytovanie zdarma
  • dvojzmenná prevádzka
  • dochádzkový bonus 50 €
  • výkonnostný bonus 50 €
  • individuálny bonus 100€/ mesiac
  • príspevok na stravu
  • 7,5 hodinový pracovný čas
  • poplatky spojené s výberovým konaním HRADÍME MY! (cesta)

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské vzdelanie

Jazykové znalosti:

Počet rokov praxe:

Vodičský preukaz:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • SOU/SŠ strojárskeho zamerania
  • ponuka vhodná aj pre absolventov
  • manuálna zručnosť, samostatnosť
  • ochota pracovať

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Pošlite nám životopis