Obsluha mycí linky na plastové boxy, práce na 2 směny

Lokalita:

Pracovná pozícia:

Druh pracovného pomeru: Práce na plný úvazek

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: od 115 do 135 CZK / hour

Informácie o pracovnom mieste:

Co vás čeká

– obsluha mycí linky na plastové boxy
– obsluha paletového vozíku
– manipulace v rámci logistického centra, paletizace, balení strečovou fólií
– práce na 2 směny (ranní a odpolední)
– příjemné pracovní prostředí
– práce vhodná i pro ženy

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

– Spolehlivost a zodpovědnost
– Ochota práce na směny

Výhodou bude, pokud budete umět

– předchozí zkušenosti výhodu

Co vám můžeme nabídnout

– dlouhodobé a stabilní zaměstnání na HPP
– srovnatelné podmínky s kmenovými zaměstnanci
– plat 115 Kč/hod – 135 Kč/hod
– stravenky
– 25 dní dovolené

V případě Vašeho zájmu neváhejte zaslat svůj životopis nebo nás kontaktovat pro více informací. Uchazeči o zaměstnání mají možnost hlásit se i osobně každý všední den od 8 – 11:00 hod. na adrese Dr. Milady Horákové 1, Liberec (u kruhového objezdu vedle stanice Fügnerova).

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Vzdělání není podstatné

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Barbora Dítková

Telefón

+420 734 253 044

barbora.ditkova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem