Obsluha/ nastavovač CNC strojov

Lokalita: Basnká Bystrica, SK

Pracovná pozícia: Obsluha CNC strojov, CNC operátor

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac

Termín nástupu: Ihneď

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha a zoraďovanie CNC strojov
  • vkladanie pripravených dielov do nastavených strojov
  • korekcia nastavovacích údajov pri rozmerových odchýlkach
  • vykonávanie výmeny opotrebených alebo poškodených nástrojov v stroji a korekcie v nastavení stroja

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca v kmeni spoločnosti
  • nepretržitá prevádzka – 2 dni raná – 2dni nočná – 4 dni voľno
  • mesačná prémia
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie, …
  • teambuildingy,
  • finančná pozornosť pri jubileách príslušnosti k podniku, životných jubileách, ťažkých životných situáciách zamestnanca a jeho najbližších,– príležitostné firemné darčeky (narodenie dieťaťa, mimoriadny výkon,…)– a ďalšie
Mzdové podmienky (brutto)
  • 1 200 EUR/mesiac
    od 4,40€/h brutto (podľa skúseností) + príplatok za sťažené prostredie 0,72€/h brutto + nočný príplatok 1,79€/h + sobota 1,79€/h + nedeľa 3,58€/h + PRÉMIE 40€ za výkon + 70€ za kvalitu

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské vzdelanie

Počet rokov praxe:

1

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Jana Ivánková

Telefón

+421 902 918 362

jana.ivankovaa@gmail.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem