Operátor montáže

Lokalita: Prešov, Slovensko

Pracovná pozícia: Operátor montáže

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďaľšie odmeny: 520 €

Termín nástupu: Nástup - ihneď

Termín ukončenia výberového konania: 31.1.2019

Informácie o pracovnom mieste:

Baví Vás spoznávať nové krajiny a ešte pritom pekne zarobiť? Tak ste na správnom mieste! Ponúkame Vám nenáročnú prácu doma i v zahraničí.

Nástupný plat 520 € brutto + variabilná zložka (dochádzkový bonus – 30 €). Po troch mesiacoch 540 € brutto + variabilná zložka (dochádzkový bonus – 30 € + bonus za výkon kvalitnej práce + 33 €)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • montážne práce pri výrobe ložiskových reduktorov
  • dodržiavanie montážnych predpisov
  • kompletná kontrola napárovaných komponentov
  • práca podľa technických výkresov

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • práca v stabilnej, renomovanej výrobnej spoločnosti v sektore špičkových technológií
  • príležitosť pre ďalší profesijný rast
  • uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností
  • dochádzkový bonus 33 €
  • bonus za výkon kvalitnej práce 30 €

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské vzdelanie

Jazykové znalosti:

Počet rokov praxe:

Vodičský preukaz:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • ochota pracovať
  • dobrý zdravotný stav
  • vedieť čítať technické výkresy

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Pošlite nám životopis