OPERÁTOR VÝROBY S UBYT. ZDARMA! 110Kč/hod. ČISTÉHO+příplatky

Lokalita: Prostějov, CZ

Pracovná pozícia: Operátor strojů a zařízení

Druh pracovného pomeru: Práce na plný úvazek

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: od 20000 do 30000 CZK / month

Informácie o pracovnom mieste:

Co Vás čeká?

  • obsluha strojů, manipulace s výrobním materiálem, kompletace hotových výrobků, kontrolní činnost výroby
  • práce ve směnném provozu
  • střídání krátkého a dlouhého týdne, 12hodinové směny

Co od Vás očekáváme?

  • manuální zručnost a pečlivost
  • zodpovědnost, kladný přístup k práci
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe ve výrobní společnosti výhodou

Co Vám nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení a skvělé příplatky a benefity
  • ubytování ZDARMA
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí stabilní společnosti
  • pracovní oblečení samozřejmostí

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle 733 129 961. Budeme se těšit!

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Vzdělání není podstatné

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Barbora Navrátilová

Telefón

+420 733 129 961

barbora.navratilova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem