Operátor výroby v Nitre

Lokalita: Nitra, SK

Pracovná pozícia: Pomocný pracovník, Operátor strojů a zařízení

Druh pracovného pomeru: Práce na plný úvazek

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: od 1200 EUR / month

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba LCD televízorov:

  • skrutkovanie, skladanie a montáž malých komponentov
  • testovanie
  • balenie LCD televízorov
  • práca aj v sklade ( naskladňovanie/ vyskladňovanie komponentov a hotových výrobkov)

Práca na 8 hodinové a 12 hodinové zmeny v čistom a klimatizovanom prostredí

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Garantované zvýšenie mzdy po 3 mesiacoch na 5,14 €/hod brutto
  • Ubytovanie vám zabezpečíme za 1 € na deň
  • Dopravu zabezpečíme a uhradíme
  • Dochádzkový bonus až do 100 €
  • Výkonnostný bonus až do 60 €
  • Dlhodobé stabilné zamestnanie
  • Príplatky za nočné zmeny, sviatky, víkendy a nadčasy
  • Možnosť poskytnúť týždenné zálohy
  • Práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • manuálna zručnosť
  • zdravotná spôsobilosť
  • zodpovedný prístup k práci a flexibilita

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Vzdělání není podstatné

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Eleonora Ďurišinová

Telefón

+421 918 351 574

eleonora.durisinova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem