Elektromechanik – práca vhodná pre absolventov

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Pracovná pozícia: Elektromechanik

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: 1 090 - 1 200 EUR/mesiac

Termín nástupu: Ihneď

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príprava montážnych dielov podľa dokumentácie;
  • zapájanie jednotlivých komponentov podľa dokumentácie a výrobnej objednávky;
  • vizuálna kontrola všetkých zapojených komponentov;
  • práca s technickou dokumentáciou a s príslušnou výrobnou objednávkou.
  • Vyhláška 21 výhodou (nie podmienka),
  • elektrotechnické vzdelanie výhodou, čítanie elektroschém

Zamestnanecké výhody, benefity

  • 2 zmeny – 7,5 hodinový pracovný čas
  • vianočný bonus vo výške 100% základnej mzdy
  • stravovanie v jedálni
  • dochádzkový bonus 50 €
  • výkonnostný bonus 50 €
  • ubytovanie zabezpečené
  • ročné prehodnocovanie (valorizácia) mzdy
  • platené voľno na regeneráciu – 10 dní ročne
  • príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské vzdelanie - elektrotechnické

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • schopnosť čítania elektrických schém a výkresov
  • manuálna zručnosť
  • § 21 – výhodou

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Jana Ivánková

Telefón

+421 902 918 362

jana.ivankova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem