Operátor CNC

Lokalita: Laupheim, Nemecko

Pracovná pozícia: Obsluha CNC strojov, Obsluha CNC, Seřizovač CNC strojů, CNC operátor

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: 2 300 - 2 860 EUR/mesiac v čistom

Termín nástupu: Ihneď

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Obsluha CNC strojov (sústruhy, brúsky, obrábacie centrá)
  • stroje Glidemeister, INDEX, Schütte a Tornos
  • výmena nástrojov
  • kontrola a meranie hotového výrobku

Zamestnanecké výhody, benefity

  • stabilná práca na trvalý pracovný pomer na dobu NEURČITÚ (česká pracovná zmluva)
  • platové podmienky : 14€/ hod v čistom
  • príspevok na dopravu 50€ / mesačne
  • ubytovanie ZDARMA- v bytoch/domoch/ penziónoch 2 na izbe
  • mesto : LAUPHEIM (medzi Štuttgartom a Mníchovom)

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Počet rokov praxe:

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • skúsenosť minimálne 1 rok alebo absolvent príslušného odboru
  • znalosť technických výkresov
  • nemčina výhodou
  • vlastné auto výhodou
  • spoľahlivosť a zodpovednosť

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Jana Ivánková

Telefón

+421 902 918 362

jana.ivankova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem