Vodič VZV

Lokalita: Bratislava, Slovensko

Pracovná pozícia: Vodič VZV

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: 1 150 - 1 530 EUR/mesiac

Termín nástupu: Ihneď

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Manipulácia s materiálom na pákovom VZV značky Still 2to alebo 5to
  • Nakladanie a vykladanie tovaru na paletách
  • Zaskladňovanie tovaru na pozície na ploche – stohovanie do výšky max 3m
  • Vychystávanie / príprava materiálu na nakládku
  • Zodpovednosť za kontrolu prideleného úseku
  • Práca na 3 zmeny – pondelok – piatok – víkendy voľné

Zamestnanecké výhody, benefity

  • Koncoročná odmena do výšky 100%
  • Odmeny za vykonané zlepšenia
  • Výkonnostný bonus
  • Dochádzkový bonus
  • Príplatky
  • Odmena za bezškodový priebeh
  • Odmena za prácu na vykládkovej pozícií – 80€
  • Odmena za prácu na nakládkovej pozícií – 150€
  • Stravné lístky v hodnote 6€
  • Zabezpečené ubytovanie

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Počet rokov praxe:

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Prax a skúsenosť s prácou na VZV je nutná
  • Platné doklady na VZV / pomôžeme obnoviť neplatný preukaz
  • Dobrý zdravotný stav
  • Ochota pracovať na zmeny

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Jana Ivánková

Telefón

+421 902 918 362

jana.ivankova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem