Souboj vín 2024

Velice rádi jsme mohli přivítat naše klienty na jedinečném večeru, který se uskutečnil v dubnu v Ristorante Marina na břehu Vltavy. V samotném centru historické Prahy se pak odehrál souboj vín, který vypukl mezi víny České republiky, Německa a Slovenska.

Každé víno s hrdostí reprezentovalo svou zemi a zároveň se návštěvníkům naskytla příležitost prozkoumat rozmanitost a kvalitu vín z různých regionů. 

Účastníci, ponoření do atmosféry soutěže, byli pověřeni klíčovou rolí – rozhodnout o vítězi. Diskuze mezi návštěvníky o vůních, chutích a těle jednotlivých vín byla hlasitá a vášnivá, což dodalo celé události nezaměnitelnou atmosféru. 

A nakonec, když byly všechny hlasovací lístky sečteny, vyvstal vítěz – uhádnete, kdo se jím stal? 

Pro nás to byl nejen vinařský souboj, ale příležitost k posílení vztahů a vytvoření nezapomenutelných vzpomínek a těšíme se, že se tato krásná akce stane naší každoroční tradicí.


Dokážeme Vám nájsť kvalitných zamestnancov

V prípade záujmu o spoluprácu nás, prosím, neváhajte kontaktovať!

Kontaktujte nás

Tento web používa súbory cookies - technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.