Teambuilding ve Znojmě: Nezapomenutelný zážitek pro náš tým

Ve dnech 19. až 21. června se náš tým sešel ve krásném městě Znojmo na jedinečném teambuildingovém zážitku. Během těchto tří dnů jsme nejen posilovali týmového ducha, ale také objevovali kouzlo historického města a užívali si místní kulturu.

Naše dobrodružství začalo prohlídkou Znojma s místním průvodcem, kde jsme měli možnost poznat jeho bohatou historii a architektonické skvosty. Procházeli jsme se malebnými uličkami, navštívili významné památky a nasávali atmosféru tohoto jedinečného města.

Vrcholným bodem našeho teambuildingu byla vinařská soutěž pořádaná renomovaným vinařstvím Lahofer. Soutěž nás nejen sblížila, ale také nám umožnila okusit to nejlepší z místní vinařské produkce. Degustace vynikajících vín a přátelská soutěž mezi kolegy byly nezapomenutelným zážitkem.

Teambuilding ve Znojmě nám poskytl skvělou příležitost k posílení týmové spolupráce, odpočinku a poznání nových míst. Děkujeme všem, kteří se na organizaci této události podíleli, a těšíme se na další společné zážitky!


Dokážeme Vám nájsť kvalitných zamestnancov

V prípade záujmu o spoluprácu nás, prosím, neváhajte kontaktovať!

Kontaktujte nás

Tento web používa súbory cookies - technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.