Práca Nemecko

V LUTO Group poskytujeme personálne služby v niekoľkých európskych krajinách. Pôsobíme v Českej republike, na Slovensku, na Ukrajine a v Nórsku. Práca v Nemecku je však pre mnohých uchádzačov stále najatraktívnejšia. 

Stavebno-montážna práca v Nemecku

Uchádzači, ktorý si našli prácu cez LUTO Group stáli pri veľkých stavebných projektoch ako boli klinika v Augsburgu, Nemocnica sv. Barbory v Gladbecku, klinika a kancelárska budova v Mníchove či kancelárska budova spoločnosti Audi v Ingolstadte a iné.

Samozrejme pre nás nie je problém poskytnutie pracovných ponúk aj v ďalších odvetviach. Poskytujeme personálne služby aj v oblastiach strojárenského, automobilového, zlievarenského a elektrotechnického priemyslu a v logistike.

Bez nutnosti znalosti nemeckého jazyka

Ponuky práce, ktoré môžete nájsť na našej stránke obsahujú aj pozície, pre ktoré nie je nutnosť znalosť nemeckého jazyka. Prípadne je pre ne potrebné mať minimálnu komunikačnú úroveň, ako A2.

Znalosť nemeckého jazyka je samozrejme výhodou.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Pozrite si ostatné aktuálne voľné pozície.

Aktuálne voľné pozície

Tento web používa súbory cookies - technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.