Prečo povedať agentúre LUTO group a práci v zahraničí ÁNO

Prečo ísť pracovať do zahraničia

Práca v zahraničí je skvelým spôsobom, ako môžete spoznať inú krajinu, kultúru, cestovať a zároveň si slušne zarobiť. Taktiež je to skvelý spôsob ako budovať svoju kariéru, ozvláštniť svoje CV zaujímavou pracovnou skúsenosťou a vyjsť zo svojej komfortnej zóny. Práca v zahraničí má však mnoho ďalších benefitov.

Rozšírite si repertoár svojich schopností a získate nové zručnosti. A to sa týka nielen praktických schopností z novej práce, ale i soft skills z potreby komunikácie v novom prostredí a novom medzinárodnom tíme. Nevyhnete sa ani osobnostnému rozvoju, keďže nové a neznáme prostredie Vás donúti vyjsť z Vašej komfortnej zóny a zabehnutej rutiny. Taktiež budete mať príležitosť naučiť sa cudzí jazyk, čo bude mať pozitívny vplyv nielen na Váš životopis, ale aj Vaše sebavedomie a spoločenský rast. Vybudujete si obohacujúce priateľstvá a rozšírite svoju sieť známostí, čo Vám môže otvoriť mnoho nových príležitostí do budúcnosti. Ako už bolo spomenuté, práca v zahraničí vyzerá dobre aj v životopise. Potenciálnym budúcim zamestnávateľom ukazuje, že ste schopní flexibility, a taktiež Vás môže pozitívne odlíšiť od ostatných uchádzačov. Život v zahraničí Vám dáva aj priestor hlbšie spoznať kultúru krajiny, v ktorej pracujete. Keď idete na výlet či dovolenku, obmedzený čas Vám neumožní ponoriť do hĺbky a spoznať, o čom naozaj život v danej časti sveta je. Nový hlbší pohľad Vám umožní pozerať sa na veci z inej perspektívy. Životom v inej krajine sa taktiež naučíte veľa o sebe. Často máme potrebu robiť veci inak, skúšať nové role a prijať výzvu práce v zahraničí je jedna z ideálnych ciest. Budete mať možnosť zistiť, čo je naozaj Vašou vášňou, čo Vám najviac v živote vyhovuje, či už sa to týka kariéry, alebo spôsobu života. A napokon, samozrejme zárobok. Záleží na krajine a na Vašom spôsobe života, ale práca v zahraničí poskytuje skvelý spôsob slušne si zarobiť.

práca v zahraničí

Prečo využiť služby agentúry

Keď už sa rozhodnete ísť pracovať do zahraničia, je niekoľko spôsobov, ako na to. Jedným z nich je využiť služby agentúry. Aké sú jeho benefity?

Veľkou výhodou je profesionálna pomoc. Nebudete si musieť všetko vyhľadávať sami, ale môžete sa spoľahnúť, že agentúra Vám dodá všetky potrebné, relevantné a overené informácie. Ak by ste mali hocijaké otázky, vždy sa máte na koho obrátiť. Taktiež máte istotu, že si prácu zoženiete. Keď idete do zahraničia na vlastnú päsť, nie vždy sa Vám musí podariť si niečo nájsť hneď v prvých týždňoch či mesiacoch. Z toho vyplýva, že s agentúrou sa vyhnete množstvu stresu zo všetkých vybavovačiek, papierovačiek, hľadania vhodnej práce, a to je nepochybne v dnešnej uponáhľanej dobe s každodennou porciou stresu obrovské plus. Agentúra Vám taktiež dá mnoho užitočných tipov a bude Vás sprevádzať celým procesom. Ďalším veľkým benefitom mnohokrát je aj pomoc s nájdením alebo ponuka ubytovania v dobrej cenovej hladine. Agentúra má nakumulované všetky potrebné informácie, kontakty, tipy či postrehy z praxe, a často ponúka i školenia ktoré Vám pomôžu zlepšovať sa a naberať kvalitné skúsenosti.

ponuky práce

Prečo práve LUTO group

V LUTO group máme dlhoročné skúsenosti aj referencie a dokážeme Vám poskytnúť kvalitné služby, napríklad facilitáciu práce v zahraničí v rôznych pracovných odvetviach, napríklad v logistike, zlievarenstve, stavebných projektoch, elektrotechnike, automobilovom priemysle, a iných. Medzi naše kvality patrí flexibilita, individuálny prístup, zodpovednosť a etika. Náš dynamický 35-členný tím má za sebou viac ako  60 zrealizovaných projektov. Česko, Nemecko, Holandsko, Nórsko či Ukrajina – vyberte si Vaše ďalšie dobrodružstvo.


Dokážeme Vám nájsť kvalitných zamestnancov

V prípade záujmu o spoluprácu nás, prosím, neváhajte kontaktovať!

Kontaktujte nás

Tento web používa súbory cookies - technológiu potrebnú pre vykonávanie analytiky, prieskumu užívateľov a zlepšovanie funkcií webstránky. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.