HR recruiter junior s ukrajinským jazykem

Lokalita: Praha, Česko; Liberec, Česko; Česko

Pracovná pozícia: HR recruiter

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: fixní a motivační složka

Termín nástupu: co nejdříve

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:

  • inzerce pracovních míst na pracovních portálech a sociálních sítích na Ukrajině/ ČR/ DE
  • vyhledávání dalších možností inzerce
  • vedení telefonických a osobních pohovorů s uchazeči
  • kontaktní osoba pro personální agentury na Ukrajině
  • komunikace s příslušnými úřady
  • administrativa spojená s nástupem a evidencí kandidátů, příprava pracovních smluv a podkladů
  • místo pracoviště: na pobočce v Praze nebo v Liberci dle možností uchazeče/ částečně je možný homeoffice
  • ideální nástup: domluvíme se

Nabízíme:

  • samostatná práce na HPP v příjemném pracovním prostředí
  • zajímavé a motivační finanční ohodnocení od 30.000,- Kč/ měs. netto
  • možnost získání praxe v HR
  • mobilní telefon a notebook
  • stravenky
  • teambuildingové aktivity

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské vzdelanie

Jazykové znalosti:

Ukrajinský jazyk Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe:

není nutné

Vodičský preukaz:

není potřebný

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • znalost ukrajinštiny podmínkou
  • zájem o HR oblast
  • zodpovědnost, samostatnost, asertivita
  • zájem o dlouhodobou spolupráci

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Pošlite nám životopis