Práca v sklade, Nitra

Lokalita: Slovensko

Pracovná pozícia:

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: 5,14€/ hod

Termín nástupu: ihneď

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce

  • zodpovednosť za plynulé zásobovanie liniek
  • zásobovanie liniek ručnými vozíkmi
  • práca na 2 zmeny +nadčasypracovná zmena ranná 6:00 – 14:00 a poobedná zmena od 14:00 – 22:00

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca na trvalý pracovný pomer pre stabilnú firmu2 zmeny ( týždeň ranná 6:00-14:00 , týždeň poobedná 14:00-22:00 )
  • možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch
  • celková mzda v hrubom do výšky 895€, po 3 mesiacoch do výšky 970€ + príplatky za nadčasy
  • dve prestávky ( 30 a 10 minútová)zabezpečené ubytovanie 1€ na deň
  • zabezpečená doprava z okolia alebo príspevok na dopravu

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Základné vzdelanie

Jazykové znalosti:

Slovenský jazyk Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe:

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Manuálna zručnosť
  • Fyzicky náročná práca
  • Práca vhodnejšia pre mužov (pre ženy voľné pozície ako operátor výroby)
  • Precíznosť
  • Samostatnosť
  • Zodpovednosť
  • Ochota pracovať na zmeny

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem