Montáž sadrokartónu vo fabrike – 11 €/ hod. netto

Lokalita: , Nemecko

Pracovná pozícia: montér sadrokartónu

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: 11 €/ hod.netto

Termín nástupu: dohodou

Termín ukončenia výberového konania:

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce:

  • montáž sadrokartónu na ocelové konštrukcie
  • práca vo fabrike (nie na stavbách)
  • dvojzmenná prevádzka, ranná a poobedná zmena
  • miesto výkonu práce – Kabelsketal (u Halle/ Saale)

Ponúkame:

  • stabilnú prácu na TPP na dobu neurčitú
  • mzda 11 €/hod./netto
  • ubytovanie zabezpečené ZDARMA, alebo príspevok 350 €/mes.
  • príspevok na dopravu do práce 50 €/ mes.

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské vzdelanie

Jazykové znalosti:

Počet rokov praxe:

1

Vodičský preukaz:

nie je podmienkou

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • prax s montážou sadrokartónu
  • manuálna zručnosť
  • záujem o dlhodobé zamestnanie v zahraničí
  • vlastné auto a nemecký jazyk VÝHODOU

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Pošlite nám životopis