Volkswagen Bratislava – montážny pracovník

Lokalita:

Pracovná pozícia:

Druh pracovného pomeru: Práce na plný úvazek

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: od 981 EUR / month

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v automobilovom priemysle na výrobnej linke
  • práca na výrobnej linke vo viaczmennej prevádzke – 2 alebo 3 zmeny
  • kompletizácia motorových vozidiel na výrobnej pozícií
  • montujete káblové zväzky, podvozkové skupiny, interiérové časti automobilov
  • diagnostikujete a zúčastňujete sa prvej skúšky vozidiel

Zamestnanecké výhody, benefity

ZÁKLADNÁ ZLOŽKA MZDY 981,- €, plus príplatky za

  • zmennosť, osobné a skupinové hodnotenie
  • možnosť čerpania záloh po 5. odpracovaných dňoch
  • individuálne a skupinové odmeny až 30%
  • ubytovanie ZABEZPEČENÉ
  • doprava ZABEZPEČENÁ
  • plynulý rast platu a kariérny postup
  • pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
  • zaškolenie
  • celodenná starostlivosť koordinátora

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Odborné vyučení bez maturity

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Eleonora Ďurišinová

Telefón

+421 918 351 574

eleonora.durisinova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem