Montážny pracovník do bratislavskej automobilky

Lokalita: Bratislava, SK; SK

Pracovná pozícia: Montážny pracovník

Druh pracovného pomeru: Práce na plný úvazek

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: od 981 EUR / month

Termín nástupu: dohodou

Informácie o pracovnom mieste:

Montážny pracovník do bratislavskej automobilky – práca vhodná aj pre páry

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • práca v automobilovom segmente
  • práca vhodnejšia pre mužov alebo pre PÁRY na výrobnej linke v 3-zmennej prevádzke
  • kompletizácia automobilov na výrobnej pozícií
  • montovanie káblových zväzkov, podvozkových skupín, interiérovej časti motorových vozidiel

Zamestnanecké výhody, benefity

  • nástupný plat od 981 €

NÁSTUPNÝ BONUS 700€, ktorý bude vyplatený nasledovne:

  • po 1. odpracovanom mesiaci 200€,
  • po 3 odpracovaných mesiacoch 300€,
  • po 5 odpracovaných mesiacoch 200€.
  • 13. a 14. platvianočná odmena 50% priemerného mesačného zárobku
  • stravovanie s bezhotovostným denným kreditom 7€
  • ubytovanie ZABEZPEČENÉ
  • doprava z rôznych smerov ZABEZPEČENÁ
  • možnosť čerpať ZÁLOHY
  • kompletne platené 2-týždňové zaškolenie
  • pracovné oblečenie a obuv zabezpečené
  • rast platu po 1. roku
  • celodenná starostlivosť koordinátora

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Odborné vyučení bez maturity

Jazykové znalosti:

Slovenský jazyk Pokročilý (C1)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • ochota pracovať v 3-zmennej prevádzke
  • chuť pracovať
  • fyzická zdatnosť

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Eleonora Ďurišinová

Telefón

+421 918 351 574

eleonora.durisinova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem