Voľné pracovné miesta na lise na 2 zmeny – plat 1 050€ – nástup Ihneď

Lokalita: Nové Mesto nad Váhom, Slovensko

Pracovná pozícia:

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy a ďaľšie odmeny: 1 050€ / mesiac

Termín nástupu: Ihneď

Informácie o pracovnom mieste:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nastavovanie tvárniacich strojov – tvárnenie za studena a za tepla
  • nastavovanie a obsluha excentrických lisov za studena podľa výkresovej dokumentácie
  • vkladanie a odoberanie kusov do/zo stroja, vysekávanie, strihanie, ohýbanie..
  • vizuálna kontrola vylisovaných kusov

Zamestnanecké výhody, benefity

  • práca na 2 zmeny
  • práca na TPP v stabilnej spoločnosti
  • príplatok za poobednú zmenu
  • ubytovanie ZABEZPEČENÉ
  • doprava ZABEZPEČENÁ – Brezová pod Bradlom- Myjava- Hrašné – Stará Turá- Nové Mesto nad Váhom
  • výhodné stravovanie v jedálni
  • príspevok do 3 pilieru

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

stredoškolské vzdelanie

Počet rokov praxe:

1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

základná hodinová mzda 4,53€ / hod + príplatok za sťažené prostredie 0,72€/ hod + osobné ohodnotenia + dochádzkový BONUS

Kontaktná osoba

Kontaktá osoba

Jana Ivánková

Telefón

+421 902 918 362

jana.ivankova@lutogroup.com

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Mám záujem