Výrobný pracovník

Lokalita: Bratislava, Slovensko

Pracovná pozícia: Operátor výroby

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok

Základná zložka mzdy (brutto) a ďaľšie odmeny: Od 1100 euro

Termín nástupu: Nástup - ihneď

Termín ukončenia výberového konania: 31.1.2019

Informácie o pracovnom mieste:

Baví Vás spoznávať nové krajiny a ešte pritom pekne zarobiť? Tak ste na správnom mieste! Ponúkame Vám nenáročnú prácu doma i v zahraničí.

Základná mzda- 1100€ (Mesačná mzda obsahuje základnú zložku 909€; osobné a skupinové hodnotenie, príplatky za zmennosť a pod.). 300 + 200€ nástupný bonus.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

  • v montážnej hale montujete káblové zväzky, podvozkové diely a interiérové časti automobilov

Zamestnanecké výhody, benefity:

  • nástupné bonusy vo výške 500€
  • skupinové hodnotenie
  • osobné hodnotenie
  • ubytovanie
  • doprava pol roka ZADARMO
  • možnosť stravovania sa v závode s denným limitom 8€
  • pracovný odev a školenie zabezpečené
  • celodenná starostlivosť nášho koordinátora
  • možnosť prestupu do kmeňa

Znalosti a požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské vzdelanie

Jazykové znalosti:

Počet rokov praxe:

Vodičský preukaz:

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • manuálna zručnosť a technické myslenie
  • tímovosť
  • ochota pracovať aj na nepretržitej prevádzke a flexibilita
  • ochota vycestovať za prácou
  • chuť sa neustále zlepšovať a napredovať

Máte záujem o túto pracovnú ponuku?

Pošlite nám životopis